01
01
Yusuf Özcan Hoca Efendi Kütüphanesinde Çalışırken.. Mur@t ERGÜVEN
02
02
Günde onsekiz saat çalışırdı.. Mur@t ERGÜVEN
03
03
Binbir Damla Kitabı Yayınlandığı zaman.. Mur@t ERGÜVEN
04
04
24 Nisan 2013 tarihinde Hakk'ın Rahmetine Kavuştu Mur@t ERGÜVEN

Sitemize Hoş Geldiniz.

www.yusufozcan.com sitesi Gençlik ve Evlilik, Gençlik ve Namaz kitaplarından tanıdığınız Yusuf Özcan Hoca Efendi'nin kişisel web sitesidir.

 

Bu sitede yazarın hayatı, eserleri, güncel meselelere ait "Araştırma" yazılarının yanı sıra Binbir  Meyve ve Binbir Damla bölüm alt başlıklarında çok çeşitli konuları zevkle okuyacaksınız. 

Binbir Damla Bölümünde; Asr-ı Saadet'ten ve Büyüklerin Halleri'nden tablolar, Genel Tarih İçinde, Geçmiş Hatıralardan ve Garip Hadiselerden birbirinden güzel örnekler okuyacaksınız.

Binbir Meyve Bölümü'nde ise kısa, özlü ve anlaşılır bir şekilde işlenmiş Fıkıh ve İlmihâl konuları, çağımızdan örneklerle İsâm Âkaidi ve Kelâm konularını, Kur'an-Tefsir, Tasavvuf- Ahlak ve Hadis Sünnet konularını okuyacaksınız.

Özellikle fıkıh ve akaid konularında "Araştırmalar" başlığında kuvvetli yorumları, güncel konuları ve daha birçok bilgiyi www.yusufozcan.com'ndan öğrenebilirsiniz.

Web Tasarımı ve Site Yönetimi : Murat ERGÜVEN

Copyright 2011 Sitemize Hoş Geldiniz.. YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazılar Yusuf ÖZCAN'ın telifi olup; bütün hakları varislerine aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal mevzuatın gerektirdiği hükümler uygulanır.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free